Drętwienie całego ciała i wysoki puls

Dzień dobry. Mam takie pytanie. Co to może oznaczać jeżeli drętwieje prawie całe ciało, puls jest ok 200 pada na mowe później jak się umiarkuje to jest wysokie ciśnienie i mały puls? Mój chłopak przebywa na terenie Niemiec ma coś takiego ale lekarze nie chcą powiedzieć co to jest. Miał wieczorem atak Zaczełą polowa ciała dretwiec miał ciśnienie albo puls 200 padło mu na mowe, lekarze dali mu cos do zylnie krew zaczeli ściągać i kiedy uciskali go tam gdzie serce bolało go strasznie. Zastanawiam się co to może być/

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może być konieczne wykonanie badań hormonalnych w kierunku phaeochromocytoma.