Drętwienie i ból nóg, osłabienie organizmu a SM w rodzienie
Zaczęło się od drętwienia i bóli nóg. Mam również bardzo duże bóle głowy, potykam się o niewielkie nierówności, wypada mi wszystko z rąk. Jestem wiecznie zmęczona, przejście nawet 200 m to wielki wysiłek. Wysłano mnie na rezonans głowy w którym w sumie nic nie wyszło: w istocie białej obecność 2 drobnych hiperintensywnych ognisk. Po tym badaniu stwierdzono u mnie udar. Parę dni temu na pogotowiu lekarz stwierdził, że nie mam odruchów brzusznych i skokowych. W rodzinie często pojawia się SM.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Sugerowałbym aby zgłosić się z dotychczasowymi wynikami do neurologa.