Drętwienie i bóle nóg a wizyta u psychologa

DROGI DOKTORZE. W DNIU PRZYLOTU DO POLSKI, 7 DNI TEMU ZACZELY BOLEC MNIE NOGI. NAJPIERW PRAWA LYDKA, CHYBA KOSC, NA DRUGI DZIEN CALA NOGA, POTEM JUZ OBIE. JESTEM ZALAMANA. NODI DRETWIEJA, BOLA CALY DZIEN BARDZO I MAM WRAZENIE ZE WAZA TONE. NIGDY NOGI MNIE NIE BOLALY. WYNIKI KRWI-WSZYSTKO W NORMIE, OB, POTAS, CUKIER. CODZIENNIE LYKAM MAGNEZ I DUZO WIT C. POPADAM W PARANOJE, CZY TO JAKIS RAK CZY CO? PRZEZ TEN BOL WARIUJE I UMOWILAM SIE DO PSYCHOLOGA, BO SKORO DOBRE WYNIKI-CO MI JEST? BLAGAMO POMOC

Dzień dobry,

Czy badania robiła Pani z polecenia lekarza ?
Czy konsultowała się Pani z lekarzem POZ ?

Jakkolwiek czy przyczyną Pani dolegliwości bólowych są przyczyny somatyczne, czy mające tło psychiczne - zawsze niezbędna jest wizyta osobista u specjalisty, ponieważ nikt bez badania nie może diagnozować Pani przez internet.

Witam,

to ważne, że zaczęła Pani poszukiwać przyczyn dolegliwości, konsultacje ze specjalistami są na pewno potrzebne i mogą przynieść odpowiedzi na pytanie które Pani do nas kieruje. Jednak przy pomocy konsultacji przez Internet, nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytania. Widzę, że zadbała Pani o podstawową diagnostykę, może teraz czas na wizytę u lekarza Internisty i przeprowadzenie rozmowy, która pozwoli wyjaśnić przyczynę bólu. Rozumiem Pani chęć jak najszybszego wyjaśnienia sytuacji zdrowotnej i lęk przed chorobą której się Pani obawia, jednak objawy o których Pani wspomina, mogą mieć wiele innych przyczyn: choćby problem naczyniowy, który można wykluczyć przy pomocy badania metodą dopplera, albo też problem związany ze schorzeniami kręgosłupa itd. Tylko badania kliniczne przeprowadzone przez lekarza mogą przyczynę bólu. Proszę jak najszybciej skorzystać z porady lekarza i przeprowadzić badania, tylko w ten sposób będzie Pani mogła pozbyć się lęków które tak utrudniają życie.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf