Drętwienie kolana po artroskopii stawu

Mam 19 lat, rok temu w lipcu miałam wykonaną artroskopię kolana podczas której usunięto mi część łękotki. Zarówno przed operacją jak i po niej odczówam co jakiś czas drętwienie tego kolana, czasem drętwienie to czuję również na udzie. Często ma to miejsce kiedy siedzę z wyprostowanymi nogami. Martwi mnie to ponieważ myślałam że po operacji powinno to ustać ale tak się nie stało. Mój lekarz twierdzi że to wina niewystarczająco wyćwiczonego mięśnia a ja nie jestem przekonana, czy ma rację

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Nie mniej jednak ta zasugerowana przez Pani lekarza jest bardzo możliwa. Z całą pewnością konieczna jest rehabilitacja kończyny i wspomnianego stawu.