Drętwienie kończyn dolnych a dolegliwości związane ze stawami lub krążeniem

Witam, borykam się od jakiegoś czasu z drętwieniem kończyn dolnych podczas siedzenia na krześle, fotelu. Drętwienie i ból odczuwam w okolicach kolan oraz kostek. Uczucie odrętwienia mija w pozycji stojącej, jednak krótkotrwały przysiad powoduje dyskomfort. Czy odczuwane przeze mnie dolegliwości są związane ze stawami, krążeniem (posiadam aktualne badanie dopplerowskie -wynik bez zastrzeżeń) czy może jeszcze z czymś innym. Dodam, że mam 24 lata. Dziękuję serdecznie za odpowiedź

Witam. Na pewno warto ocenić ofdcinek lędźwiowy kręgosłupa (proszę pamiętać o negatywnym wpływie promieni rtg na rozwjający się płód - jęśli jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo że jest Pani w ciąży badanie rtg nie powinno by wykonywane!)