Drętwienie nóg przy nerwicy somatyzacyjnej

Witam. mam pytanie. Czy w nerwicy somatyzacyjnej moze byc tak ze nogi dretwieja od dwoch tygodni bez przerwy, caly czas? bardzo sie boje ze mam cos z krazeniem. Dodam ze lata mi powieka. Bylam u swojego lekarza ktory twierdzi ze przy nerwicy moze mnie bolec wszystko nawet wlosy. Robilam EKG 4 dni temu, wczesniej tez ze 20 razy.. Bylam u neurologa, mialam rezonans.. I wciaz nie wierze ze nerwica moze dawac takie objawy ktore az tyle sie utrzymuja. Parogenu nie biore od 2 miesiecy. Prosze o pomoc!

Nie rozumiem dlaczego nie bierze Pani Parogenu? Opisywane objawy mają charakter zaburzeń lękowych, a Pani zachowania (wielokrotne wizyty u lekarza, powtarzanie badania ekg) tylko to potwierdzają. Przekonanie o chorobie somatycznej w przypadku braku danych na chorobę somatyczną są typowe dla zaburzeń lękowych.