Drętwienie okolicy szczęki

Witam, ostatnio zauważyłem, że przy zaciskaniu szczęki lewy ssż jest wiekszy niż prawy. Od czasu do czasu czuję też jakby lekkie dretwienie tej okolicy i pykanie przy otwieaniu i zamykaniu buzi. Czy to może miec związek z wadą zgryzu ( przodozgryz). Nosiłem aparat w dzieciństwie jednak wada powrocila. Do jakiego lekarza się udac? z zewnatrz nic nie widac jednak niepokoi mnie to

Witam. Objawy jak najbardziej mogą wiązać się z wadą zgryzu. Sugeruję wizytę u stomatologa.