Drętwienie palca u ręki po długiej podróży samochodem

Witam. W śr oraz czw prowadziłam samochód przez ok 700-800km. W miarę prowadzenia czułam że zaczyna mi drętwieć jeden palec u ręki. Był mocno przyciśnięty do kierownicy. Do teraz odczuwam spory dyskomfort.palec jest lekko zdretwiały od spodu, czuje że skóra jest jakby zgrubiała. Czy to może być powód?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to najbardziej prawdopodobny powód. Jeśli te objawy utrzymywały się jeszcze przez 2 tygodnie to radzę udać się do ortopedy. Pozdrawiam.