Drętwienie palców u rąk z rana i wieczorem

Witam. Od dwóch miesięcy mam problem z palcami u lewej ręki, czasami też u prawej. Codziennie rano i na wieczór głównie środkowy palec mi drętwieje i mam problem z jego zgięciem. Czasem gdy się zapomnę i zegnę go to tak jakby się blokował, musze drugą ręką go wyprostować. Czasami mam tak ze Wszystkimi palcami. Moje pytanie, jakie leki zażywać? Problem w tym iż mieszkam poza granicami kraju, nie mam kiedy iść do lekarza, są Jakieś domowe Sposoby? Jakieś witaminy? Proszę o pomoc.

Dretwienia są związane z uciskiem nerwu najczęściej w kanale nadgarstka, blokowanie palca występuje w tzw. Palcu zatrzaskujacym , same leki mogą nie pomóc często trzeba wykonać zabieg operacyjny.

Witam,
Proponuje skonsultować się z neurologiem. Niezbedne może się okazać wykonanie badania EMG celem różnicowania pomiedzy zespołu kanału nadgarstka i dolegliwościami spondylogennymi.
Pozdrawiam.