Drętwienie placów u stóp a niedobór witamin

Od dwóch miesięcy mam wrażenie małego czucia w palcach stóp, palce są zdrętwiałe najczęściej rano. Czy może to być spowodowane niedoborem jakiś witamin?

Mogą to być objawy neuropatii czuciowej. Jest to temat rzeka jeśli chodzi o przyczyny, aczkolwiek może być związany z niedoborem witamin z grupy B. Najważniejsze pytanie, czy chora osoba ma cukrzycę? nadużywa alkoholu?
Warto skonsultować się z neurologiem.