Drętwienie prawej strony twarzy i leczenie padaczkowe

Mam 30 lat.Czułam delikatne drętwienie prawej strony twarzy rok temu(od pod okiem do wargi). Neurolog,podawał mi leki padaczkowe...na nic.Miałam rezonans głowy,który nic nie wykazał i prześwietlenie zatok oraz zębów, też nic.Leki padaczkowe odstawiłam.Biorę do dziś Asmag.Drętwienie ustąpiło, jednak od kilku dni czuję się fatalnie.Warga,prawa strona nosa i cały policzek mi zdrętwiały,a w ustach czuję się jakby dentysta dał mi w dziąsło znieczulający zastrzyk. Nie wiem co mi jest.Proszę o poradę.

Objawy sugerują uszkodzenie nerwu trójdzielnego. Warto wrócić do stosowanych wcześniej leków - powinny pomóc. Leki przeciwpadaczkowe mają także zastosowanie w neuralgiach/neuropatiach.