Drętwienie rąk i nóg oraz ból głowy - czy to nerwy?

Od kilku tygodni drętwienie rąk i nóg. Gdy skupiam na czymś wzrok to boli głowa. Mam wrażenie że jedno oko jest większe od drugiego i lekko ucieka, mroczki przed oczami. Był robiony rezonans i wyszła jedna drobna niecharakterystyczna zmiana demielinizacyjna. Lekarze mówią że wszystko jest w porządku, że to nerwy. Badanie neurologiczne prawidłowe. Co to może być?

Szanowny Panie, niestety z poziomu portalu nie potrafię pomóc. Warto dodatkowo wykonać badanie wit B12. Serdecznie pozdrawiam