Drętwienie rąk, rozdrażnienie a odchudzanie

Witam, ostatnio mam metaliczny posmak w ustach odczuwam silne drętwienie rąk wszczegolności rano i ogólnie zmęczenie i rozdrażnienie. Co może być przyczyną, nadmienię że się odchudzam ale nie rygorystycznie.

Magdalena StusiĹska

Być może są to objawy niedoboru jonów wapnia, magnezu lub potasu- jeżeli suplementacja tych składników nie pomoże należy poszukać innej przyczyny.

Milena Lubowicz

Przyczyną może być niedokrwistość niedoborowa. Zalecam morfologię.
Pozdrawiam