Drętwienie ręki, kołatania serca, mrowienie barku

Witam serdecznie.Moj problem jest dosc dziwny.Zaczne od tego ze lewa dłon jest innej barwy niz prawa a dokładnie sina.Odczuwam dretwienie tej reki.Wczoraj bylem strzasznie oslabiony i mialem kolatanie serca a na dodatek podwyzszone cisnienia 160/95.Pojechałem na SOR.Ekg i krew OK.Podano Ketanol i jakis zastrzyk i ustapiło.Lecz teraz znow czuje dretwienie i mrowienie przez bark do dłoni.Ponad tydzien biore magnez potas.Powiedziano mi ze moze byc cos z kregosłupem.Mam 22lata i martwi mnie to.

Warto zapytać lekarza rodzinnego,który przede wszystkim zbada Pana i zdecyduje czy istnieją wskazania do konsultacji angiologicznej .

Pozdrawiam ciepło