Drętwienie twarzy po urazie głowy

Miałam uraz głowy, w szpitalu napisali powierzchniowy uraz innych części głowy.TK cech krwawienia śródczaszkowego nie stwierdzono. we wzgórzu po stronie prawej widoczny jest hypodensyjny, nieco niejednorodny, obszar o wym. 17x15 mm w przekroju poprzecznym-naczyniopochodny? Poza tym struktury mózgowia bez obecności ewidentnych, patologicznych zmian ogniskowych. Układ komorowy mózgu ustawiony pośrodkowo, symetryczny. Kości sklepienia i podstawy czaszki bez zmian urazowych.Miałam drętwienie twarzy

obszar hypodensyjny-raczej nie ma związku z urazem,mógł powstać wcześniej,a drętwienie twarzy po urazie,czy było już wcześniej?wskazana ocena czynników ryzyka udaru mózgu,usg tt,przedczaszkowych,ocena kardiologiczna,cholesterol...