Drętwienie uda i dokuczliwe bóle w lewym boku

Od kilkunastu dni odczuwam drętwotę lewego uda i dokuczliwe bóle w lewym boku .Lekarz przepisał mi zastrzyki Olfen75. Dostałem już 10 szt. i żadnej poprawy.Teraz pojawiło się drętwienie prawego uda. Lekarz w przychodni twierdzi , że przyczyną jest zablokowanie nerwów prawego uda i proponuje zabieg u siebie w gabinecie za 130 zł. Mam wątpliwości, czy nie jest to błędna diagnoza i proponowany zabieg przyniesie ulgę w bólach na dłużej. Czy są inne sposoby na wyleczenie tej dolegliwości ?

Objawy wskazują na rwę udową lub kulszową i takie dolegliwości są związane ze zmianami kręgosłupa i wymagają dłuższego leczenia farmakologicznego i fizjoterapeutycznego, pozdrawiam.