Drętwienie ust, szczękościsk i bóle głowy

Od lat mam drętw wokół ust i szczękościsk z dław w krtani,bólem rozpy od wewnątrz uszy, szczyp i mrowi lewego policz i oka pulsu lewostr ból skroni głowy Ból rozch się wzdłuż lewej części z tyłu głowy, ból potylicz bez zwyżki RR do lewe barku, łopatki, ramie, lewej piersi, ból międzyże do lewej pachy i wzdłuż lewej reki do palców. Nie poma zab, bloka,śr/bólo.Odwie neuro,ortop,kardio nikt nie potrafi sprecy jedn chorob a JA CIERPIE.Mam zmia w kręg szyjn,piersio i ledzwi, choruje na RZS???
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdę mówiąc nie wiem co mógłbym poradzić w tej kwestii. Nie wiem jakie miał Pan/Pani wykonywane badania. Być może, że dolegliwości pochodzą od kręgosłupa. Warto posiadane badania skonsultować z neurochirurgiem.