Drgania ciała a depresja

Witam. Od dłuższego czasu mam lekki problem, gdy kładę się do łóżka próbując zasnąć, po chwili trzęsie mnie przez chwilę jakbym miał padaczkę, a jej nie mam. Zdarzają się takie dni co wieczór. Pytałem się nauczyciela jogi, nie dostałem odpowiedzi. Ostatnio też odwiedziłem znajomego, który leczy objawy i też nie był wstanie nic powiedzieć dlaczego tak jest. Może to są objawy nerwicy, depresji. Nie wiem ciężko powiedzieć.

Witam,

Nie nie są to objawy depresji ani nerwicy. Niektórym osobom się zdarza, że przed zaśnięciem doświadczają dziwnych reakcji własnego ciała drgawek, albo gdy zasypiają wydaje im się, że coś widzą lub słyszą etc.

Lecz jeśli doświadcza Pan trudności w obszarze emocjonalnym, to może warto udać się na konsultację do psychologa?