Drgawki, drętwienie i ból kręgosłupa - co to może oznaczać?

Witam mam 30lat. Od ponad roku zmagam sie z bólem dolnego odcinka kręgosłupa oraz podbrzusza,byłam na wizycie u lekarza Ginekologa który przy rutynowym badaniu stwierdził u u mnie ból przy badaniu trzonu macicy oraz ze jej opuchnięta ale miękka zrobiłam badanie cytologiczne oraz usg brzucha i do pochwowe i wszystko mam w normie. Ale za to mi się pogarsza pojawiły mi się zawroty głowy z uczuciem ucisku problem z równowaga i bólem,drętwieniem lewej nogi oraz lewej strony twarzy najgorsze sa drgawki ciała z uczuciem fali gorąca. Czekam na wizytę u neurologa ale wiadomo terminy. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Niestety, nie da się określić przyczyny dolegliwości bez dokładnego wywiadu (inne choroby? przyjmowane leki? urazy?) i badania oraz znajomości wyników badań dodatkowych. Opis sugeruje przyczyny neurologiczne, zatem kontrola u neurologa jest dobrym krokiem, Proponuję poczekać na wizytę, w razie bardzo nasilonych dolegliwości udać się do lekarza rodzinnego, proponuję także unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pozdrawiam.