Drgawki i płacz w nocy u 22-miesięcznego synka

witam . moj synek ma 22 m-ca druga noc z rzedu jak go usypiam i wiem ze juz usna ma ie wiem jak to nazwac drgawki (albo takie wrazenie jak by gdzies wpadl ) i do tego placze i wola mama . czy to sa normalne objawy i czy mozna temu zapobiec ? wczesniej tak nie bylo ! pozdrawiam Ania

Mogą to być objawy spowodowane płaczem dziecka,jeśli mają charakter ,krótkiego szarpnięcia mogą to być mioklonie przysenne, a może lęki nocne.
Proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.

Pozdrawiam ciepło