Drgawki przy próbie wybudzenia ze śpiączki farmakologicznej po zawale - jakie są rokowania?

Mąż przeszedł zawał. Zabieg poszedł pomyślnie. Jednakże po wybudzaniu że śpiączki farmakologicznej dostaje drgawek. I tak przy każdej próbie. Jakie są rokowania

Szanowna Pani, o rokowaniu należy porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Serdecznie pozdrawiam