Drgawki u 8-miesięcznego dziecka

moja mała córeczka ma 8 miesiecy jest po drgawkach i po wypisie ze szpitala zaopserwowałam uniej dziwne drgawki to wyglonda jakby prąd przechodził jej przez ciało w ciągu 7 min miała 2 razy niewiem co to jest jestem z nią umówiona do neurologa ale długo mam czekać co to może byc

Nie pisze Pani ani słowa o tym jakie to były drgawki.
I czy ustalono ich przyczynę.
To ogromnie ważne zwłaszcza u niemowląt,gdzie istnieje duża liczba przyczyn;zab.metaboliczne,gorączkowe ,padaczkowe.,kardiogenne etc.
Ważna jest tez ocena stanu neurologicznego oraz diagnoza neurorozwojowa.
Niestety tu nie można nic jednoznacznie -przy tak skąpym wywiadzie odpowiedzialnie ocenić
Trzeba czekać na wizytę a w wypadku wystąpienia kolejnego napadu pilnie zgłosić się do Szpitala Pediatrycznego o ile nie ma Oddziału Neurologii

Pozdrawiam serdecznie