Drobna zmiana hipotensyjna w lewej półkuli mózgu

Co może oznaczać taki opis ? Drobna owalna zmiana hipotensyjna w lewej półkuli móżdżka niewielkie zwapnienie .

Konieczna konsultacja specjalisty. Proponuję wykonać spektroskopię rezonansu.

Sama zmiana w badaniu obrazowym nie musi nic oznaczać istotny jest jakie są inne dolegliwości, wywiad. Za zwyczaj takie zmiany wymagają kontroli za jakiś czas.