Drobne bąble na palcach u rąk

WITAM SERDECZNIE . MOJE PROBLEMY TRWAJA JUZ ROK . BYLAM U LEKARZA I NADAL MAM TE SAME OBIAWY .CO JA MAM ROBIC .JESTEM ZALAMANA MAM PELNO DROBNYCH BABLI NA PALCACH U RAK KTORE SA WYPELNIONE WODA ZDARZAJA SIE TEZ Z ROPA . MAM PRZY TYM PROBLEM Z CERA WYSTEPUJA PLAMY JAKBY LISZAJ KTORE STRASZNIE SWEDZA PROSZE POMOZCIE MI . POZDRAWIAM I DZIEKUJE

Podała Pani bardzo zdawkowe informacje. Zmiany na skórze palców rąk mogą być spowodowane różnymi przyczynami od wyprysku potnicowego po łuszczycę krostkową. Musi się Pani udać do dermatologa i do Internisty aby wykluczyć choroby ogólnoustrojowe. Jeżeli jeden lekarz nie poradził sobie z chorobą być może inny będzie miał większą wiedzę akurat na ten temat.