Drobne ogniska naczyniopochodne i niewielka asymetria komór bocznych w wyniku MR głowy

Dostałam wyniki MR - mam 42lata Badanie głowy w sekwencjach T1,T2, PD zależnych oraz FLAIR, w przekrojach osiowych i strzałkowych. Zaniepokoiło mnie kilka stwierdzeń - drobne ogniska naczyniopochodne widoczne są w istocie białej prawego płata czołowego 3mm i w prawym płacie skroniowym przykomorowo 7mm. - niewielka asymetria komór bocznych - szersza plewa komora boczna odmiana rozwojowa Co to znaczy? ..wielka prośba .. proszę o "łopatologiczny" opis pozdrawiam serdecznie Aneta

Myślę, że nie ma powodów do niepokoju.

" wyniki MR Badanie głowy w sekwencjach T1,T2, PD zależnych oraz FLAIR, w przekrojach osiowych i strzałkowych. Zaniepokoiło mnie kilka stwierdzeń - drobne ogniska naczyniopochodne widoczne są w istocie białej prawego płata czołowego 3mm i w prawym płacie skroniowym przykomorowo 7mm. - niewielka asymetria komór bocznych - szersza plewa komora boczna odmiana rozwojowa "

To drobne zmiany naczyniowe, asymetria komór jest czestą odmianą anatomiczną
Jakie ma Pani dolegliwości? Inne schorzenia? Jak ciśnienie, puls, sen, nastrój??