Drobne plamienie o brązowej barwie po przerwaniu antykoncepcji hormonalnej

12,10,2014 przerwałam antykoncepcje tabletki odstawiłam dostałam krwawienie z odstawienia tabletek współżyłam kilkakrotnie ze swoim narzeczonym po tym czasie ( planowane zajście w ciąże) w dniu dzisiejszym zauważyłam drobne plamienie barwy brązowej o czym to może świadczyć czy o nadchodzącym okresie czy o innej dolegliwości czy może być ciąża w której występuje krwawienie proszę o odpowiedz pozrdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to jak najbardziej możliwe. Nie wykluczone jednak iż jest to związane z wahaniami hormonalnymi.