Drżenia mięśni a padaczka u córki

Witam.Mój problem dotyczy córki, ktora ma drżenia mięsni. Po diagnostyce lekarskiej pomimo wszystkich badań w normie stwierdzono padaczkę. Udałam się specjalisty, ktora zajmuje sie padaczką ta natomiast ją wykluczyła. Odstawiliśmy leki, w tej chwili jest na Rewitanerwie ale nadal drżenia są. Co dalej robić, jest to dla niej bardzo uciążliwe.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku Pani córki wymagane jest potwierdzenie czy rzeczywiście nie jest to padaczka. Jeśli nie, to należy szukać innej przyczyny drżenia mięśniowego (np. zab. elektrolitowe). Wymagana jest zatem ponowna konsultacja u lekarza prowadzącego.