Drżenie ciała podczas bicia serca

witam. Mam nerwicę od niecałego roku czasu. W skrócie mówiąc leczę się i pozbyłem się wszystkich objawów oprócz lekkiego drżenia ciała podczas bicia serca. Czy to drżenie przejdzie czy moze byc tak ze nigdy się tego nie wyleczy?

Dzień dobry,

Proszę o tym porozmawiać z osobami (lekarz ? psychoterapeuta ?), które Pana leczą - ponieważ ona znają Pana osobiście i Pana historię leczenia.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
radzenie sobie z objawami zaburzeń psychicznych jest procesem długotrwałym. Bywa tak, że pewne objawy utrzymują się przez dłuższy okres czasu. Z tego względu warto aby porozmawiał Pan na temat obserwowanych u siebie trudności ze specjalistami, pod opieką których Pan pozostaje. Są to osoby które najlepiej znają Pana oraz charakter doświadczanych przez Pana objawów
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl