Drżenie kończyny górnej a wynik badania EEG

Rozpoznanie : drżenie kończyny górnej. Opis badania eeg: Zapis zróżnicowany przestrzennie, czynność podstawową stanowi regularny rytm alfa 11 c/s o A do 40 uV dominujący w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych. Na tym tle w odprowadzeniach skroniowych oraz centralnych obustronnie występują pojedyncze nisko- i średnionapięciowe fale ostre. Rz obecna. Fs i Hv nie zmieniaja zapisu. Orzeczenie: Zapis z dyskretnymi zmianami okolic centralno -skroniowych na tle prawidłowego rytmu podstawowego. 20l

Więc brak korelacji opisywanych objawów- drżenie kończyny górnej z uzyskanym zapisem eeg.

Rozumiem ,ze zalecenia badania wynikalo z konieczności wykluczenia padaczki z morfologią napadów częściowych .Ale nie są to wtedy drzenia.
Wskazana ponowna wizyta u specjalisty neurologa