Drżenie mięśni nóg i rąk - co to może być?

Od 3 tygodni bez przerwy czuje wibrowanie i drganie miesni nog oraz rąk... Wygląda tak ze raz wibruje w udzie a za sekunde w lydce i tak w kółko po calych konczynach.. W jednym.miejecu potrafi 3 razy pod rzad zadrzec.Nasila się to w spoczynku. Podczas chodzenia nie odczuwam tego az tak bardzo.. Bardzo sie boje ze to sla lub sm. Dodatkowo czuje ucisk w udzie z przodu i z tylu...co to moze byc?

Niestety, żeby odpowiedzieć na Pani pytanie potrzeba dokładnego wywiadu, badania i znajomosci wyników badań dodatkowych. Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.