Drżenie powieki po przyjmowaniu sterydów Prednisolone na porażenie Bella

mam pytanie . od 6 dni mam porazenie bella i jestem w 30 tygodniu ciazy. w drugim dniu od zauwazonych oznak porazenia lekarz przepisal mi sterydy Prednisolone 5mg moja waga to 85kg i kazal mi zażywac pierwszego dnia (czyli drogiego od porazenia)12 tabletek i kazdego kolejnego dnia o jedną mniej.dzis jest dzien nr6 i zazyłam 7 tabletek i zauwazyłam ze moja dolna powieka zaczeła drgać lub pulsowac co latwo jest to zauwazyc. moje pytanie jest czy to są pozytywne efekty czy moze dzieje sie cos zle

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą , ale nie muszą świadczyć o ustępowaniu porażenia. Proszę udać się do lekarza po zakończeniu sterydoterapii.
Pozdrawiam