Drżenie prawej nogi i zaburzenia apetytu

Witam. Mam problemy w domu. Żyję w stresie od kilku lat. Mam dolegliwości takie jak trzęsienie się samoczynne prawej nogi i cały czas mnie mdli. Często mam odruch wymiotny. Jak trochę zjem to też mam ten odruch i juz więcej nie mogę zjeść, a po godz. znowu jestem głodna. Co to może byc?

Małgorzata Panek

Drżenia nogi mogą wynikać z niedoboru potasu i magnezu, zwłaszcza jeśli pije Pani dużo kawy. Dolegliwości żołądkowe wymagają diagnostyki w kierunku choroby wrzodowej. Doraźnie może Pani zastosować leki na nadkwaśność/ zgagę dostępne w aptece bez recepty (tzw. prazole). Należy je przyjmować 30-40min przed śniadaniem.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. On pokieruje diagnostyką i leczeniem.
Pozdrawiam