Drżenie rąk i ból kolan a uprawianie sportu

dzień dobry, mam 21 lat mam problem... drżą mi ręce i strasznie rwą mnie kolana tak że czasami nie mogę chodzić z bólu, jak sidzę to również zaczynaja drżeć mi kolana. Na ogół jestem osobą bardzo spokojną i opanowaną, nie stresuje sie też pracą ani uczelnia. Natomiast biegam aktywnie od 1 roku ( 3 razy w tygodniu) czy te objawy mają jakiś związek ze sportem?? chciałam dodać że te objawy są dopiero od miesiąca i gdzie powinnam szukać przyczyny?? proszę o poradę bo nie wiem gdzie mam się udać? :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W późniejszym okresie pomocy można szukać u kardiologa ( problem naczyniowo-sercowy) lub ortopedy jednak w pierwszej kolejności sugerowałbym wizytę u swojego lekarza rodzinnego oraz wykonanie kompletu badań podstawowych.