Drżenie rąk i osłabienie gdy w porę nie zjem posiłku

Gdy w porę nie zjem posiłku (staram się pilnować co do godziny) zaczynają drżeć mi ręce oraz jest mi słabo na tyle że ciężko mi potem nawet przemieścić się w dane miejsce, przeszkadza to w funkcjonowaniu w pracy,życiu. Cukier na czczo zawsze jest idealny,podczas "ataku" glukometr mój nie umie zmierzyć cukru. Co może mi dolegać i do jakiego lekarza się udać? Lekarz rodzinny powiedział ze to przemęczenie ale mój problem trwa już dość długo i się nasilił , proszę o wstępną pomoc i pokierowanie

Szanowna Pani, należy wykluczyć hipoglikemię reaktywną, proszę udać się ponownie do lekarza rodzinnego