Drżenie rąk i silne bóle głowy a choroba Parkinsona w rodzinie

Witam, Mam 21 lat kilka lat temu zaczeła mi drzeć lewa ręka, nie potrafię utrzymać łyżeczki cukru by nie rozsypac, teraz zauważyłam podobne objawy w prawej ręce, nie drży ona tak mocno ale jednak. Dodam ze od kilku miesięcy miewam straszne bóle głowy do których często dochodzą nudności i osłabienie. W mojej rodzinie wystepuje choroba Parkinsona(u babci). Czy moje objawy mogą sugerować na wystąpienie tej choroby u mnie? I jakie kroki dalej powinnam poczynić?

Raczej w tym wieku nie ma choroby Parkinsona, należy wykonać badania podstawowe morfologia, poziom żelaza, magnezu, hormony tarczycy i dalej badanie u neurologa, pozdrawiam