Drżenie rąk u 20-letniej osoby

Witam mam problem juz od wielu lat. Polega na tym ze drząmi rece chodz nawet nie jestem zdenerwowany.

Ważne są okoliczności występowania drżeń ,ich charakter,profil osobowości ( u osób wrażliwych b.częsty objaw) Proszę udać sie do lekarza rodzinnego,wykonać badania podstawowe( w tym poziom glukozy,inne celem wykluczenia metabolicznego podłoża objawów).
I omawiając ich charakter zapytać czy celowym byłaby wizyta u neurologa.Bywają rodzinne drżenia samoistne, inne przyczyny neurologiczne rownież.
Ale trzeba zacząć od podstawowej diagnostyki.
Pozdrawiam ciepło