Drżenie rąk u 37-letniego mężczyzny podczas kontaktów z ludźmi

Witam. Jestem mezczyzna,mam37 lat. Od kat pamiętam trzesa mi się rece. Od zawsze mnie to krepuje,spotykajac się ze znajomymi lub rodzina,jedzac przy wspólnym stole,robiac cos gdy ktoś patrzy mi na rece drzenie narasta,bardzo. Denerwoje się i poce,wogle nad tym nie panuje. Co robic ,proszę o pomoc. bardzo dziekuje. krystian

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie (w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości).