Drżenie rąk u 5-latka

mojmu niespelna 5 letniemu synkowi drżą ręce,przy braniu zabawki jedzeniu,juz w przedszkolu zwrócono mi uwagę że nie je zup bo nie jest w stanie łyżką donieść do ust.jaka może być przyczyna??bardzo sie tym martwię dziekuje za odpowiedz mama

Zdecydowanie trzeba udać się do neurologa dziecięcego celem zbadania dziecka .także przeanalizować wywiad rodzinny ,czy ktoś miał podobne objawy.I nie zapomnieć o ewentualnym pobieraniu leków jeśli takowe syn dostawał.

Pozdrawiam ciepło