Drżenie rąk w sytuacjach stresowych

do lakarza psychiatry od dawna mialem drzenie rak w sytuacjach stresowych ale teraz mam prawie zawsze przy lekkim podenerwowaniu badale sie u lek nenorologa ws choroby parkinsona ale stwierdz ze nie ale ta doleg. jest utrudniajaca zycie co moznana to zaradzic

Witam,
Trochę mało danych mam o Pańskich objawach. Na podstawie krótkiego opisu sugeruję żeby oznaczył Pan hormony tarczycy (TSH, ewentualnie fT4), stężenie Mg w surowicy krwi.Jeżeli wyniki wyjdą w normie to proszę zgłosić się do lekarza psychiatry. Są leki przepisywane na receptę, które pomogą Panu zniwelować problem.
Pozdrawiam!