Duphaston a opóźnienie okresu

Mam pytanie czy po duphasto nie może opóźnić się okres bralam 3 cykle do listopada w grudniu juz nie brałam i spóźnia mi się okres juz 4 dzień nigdy tak nie mialam a 2 razy poronilam chciałabym jak najszybciej wiedzieć o ciąży ale testy są negatywne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie powinno pojawiać się takie działanie po kuracji Duphastonem.