Duszność i ucisk w gardle przy nowotworze

,,duszność i ucisk w gardle tu zaczyna sie problem poniewaz wszyscy lekarze zarówno pulmonolodzy jak i lekarz rodzinny nie chce sie mieszac w leczenie poniewaz jest rak jestem kierowana do onkologa a tu niestety i koło sie zamyka czy juz nikt i nic nie jest w stanie mi pomoc jesli chodzi o dusznosc,bo wiem ze na raka nie ma lekarstwa>

Ustąpienie dolegliwości powinno zapewnić leczenie przyczyny tj. nowotworu.
W leczeniu objawowym można stosować sterydy, leki p/bólowe w tym narkotyczne, które powinny zmniejszyć objawy.
Trudno jest mi jednak bez osobistego zbadania, oceny posiadanej przez Panią dokumentacji, zaproponować konkretne leczenie.