Duszności a obecność flegmy w płucach

Witam,mam 65 lat i nigdy od kiedy pamiętam nie chorowałam na płuca lub oskrzela ,na początku lutego zachorowałam temperatura 38,5 kaszel lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli no i antybiotyk jeden potem drugi leki wziewne,po lekach kontrol pluca oskrzela czyste a ja mam duszności przeważnie po wyjściu na powietrze jest to przytykanie muszę odchrząknąć ,nie mam kaszlu w nocy raczej spokój, po dusznościach jest zaflegmienie muszę odchrząkiwać.Lekarz zapisał zafiron i jovesto.Czy to jest astma.

Renata GrzechociĹska

Może być to nadreaktywność oskrzeli po infekcji lub inne przyczyny sugeruję wizytę u pulmonologa.