Duszności, anemia a EKG

Od dłuższego czasu mam duszności, czuję się jakby mi coś leżało na klatce piersiowej a tlen nie docierał do mózgu. Często ziewam, moje EKG jest w porządku, mam tylko anemię. Ale podejrzewam że może to być od e-papierosów albo samych papierosów. Nie mam opojęcia gdzie szukać przyczyny, a lekarze mówią że wszystko jest ok

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uczucie duszności oraz zmęczenie jest wynikiem anemii. Anemia czuli niedokrwistość upośledza transport tlenu do tkanek. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.