Duszności, bóle w klatce piersiowej, migotanie, zawroty i osłabienie 2 tygodnie po krioablacji serca

Jestem 2 tygodnie po krioablacji serca.Mam duszności i bóle w klatce i nadal migotanie ,zawroty głowy i osłabienie i Nie mogę wyjść z domu . Czy to normalne i jak długo trwa powrót do zdrowia ?Jeżeli pojawiła się arytmia to zabieg nie miał sensu ? Byłam u kardiologa ale nie reaguje na moje objawy mówi żeby spacerować .

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Każdy zabieg może nieść ryzyko niepowodzenia. Jeśli Pani objawy ulegną nasileniu, będą się przedłużać lub coraz bardziej Panią niepokoić, należy ponownie skonsultować się z kardiologiem lub zgłosić się na Izbę Przyjęć najbliższego szpitala.