Duszności po wysiłku i bóle w klatce piersiowej

Dzień dobry chciałbym się poradzić ponieważ mam dusznosci po wysiłku, bule w klatce piersiowej, ciężki oddech mam 32 lata często tworzy mi sie wydzielina nie wiem czy z płuc czy zglowy która muszę wypluwać mam skoki cisienia, proszę o rade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z kardiologiem lub lekarzem rodzinnym. Kluczowe jest wykonanie badania EKG oraz podstawowych badań krwi.