Duszności, problemy z oddychaniem i ból w klatce piersiowej a nerwica

Witam, bardzo boje sie o swoje zdrowie,zaczeło sie od poronienia 7.10.2014 roku pozniej bylam w domu zaczely sie dusznosci problemy z oddychaniem pozniej bol w klatce piersiowej mostku wylądowalam na Sorze tam zrobili badania serca ekg,saturacja,krew wszystko w normie. Pozniej nie jeden raz bylam na pomocy doraznej w osrodku stwierdzili ze to nerwica wyslali do psychiatry zapisal leki ktore wedlug mnie malo dzialaja co chwile mnie gdzies kłuje dretwieja rece, mam dusznosci zle mi sie oddycha

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza