Duszności u dziecka po testach skórnych

witam. czy tydzien po testach skornych u dziecka 2,5 roku moga wystapic silne dusznosci , kaszel i swisty gdy testy nic nie pokazaly?? co moze byc przyczyna ciaglego nawrotu dusznosci i kaszlu?? najdluzsza przerwa miedzy atakami to ok. miesiac
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty. Proponuję konsultację z alergologiem. Nie warto bagatelizować objawów. Taka reakcja na tydzień po wykonaniu testów raczej nie ma związku z wykonanymi badaniami.