Duszności, zawroty głowy, uczucie omdlenia, bóle brzucha

Witam. Jestem 21 letnim studentem, a mój problem-wydaje mi się- dotyczy psychologii. Otóż od około 2 lat miewam częste duszności, zawroty głowy, uczucie omdlenia, bóle brzucha, nadmierną potliwość, zimne stopy i dłonie oraz towarzyszące uczucie strachu i zmartwienie o własne zdrowie. Najczęściej ma to miejsce w miejscach publicznych, gdzie boję się o to, że zemdleję (co jeszcze nigdy się nie zdarzyło). Miałem robione mnóstwo badań (na krew, pasożyty, gastroskopie itp) i wszystkie wyniki poprawne

Witam,
symptomy które Pan wskazuje oraz lęk o zdrowie i życie, na pewno utrudniają Panu życie i są przyczyną wielu zmartwień. Jednakże przebyta diagnostyka nie doprowadziła do ustalenia przyczyn dolegliwości które Pan odczuwa. Pomysł, by poszukać odpowiedzi i sposobów poradzenia sobie w obrębie psychologii, wydaje się być dobrym rozwiązaniem.Może powinien Pan rozważyć wizytę u psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic. Praca z terapeutą być może pozwoliłaby na dodatkową diagnostykę i ułatwiłaby radzenie sobie z codziennymi dolegliwościami.
pozdrawiam serdecznie A.Aleksandrowicz