Duża asymetria twarzy, zaburzenia lękowe

Witam, mam pewien problem. Chodzi mianowicie o moje ciało. Mam 19 lat. W 2009 roku zaczęły się moje problemy ze zdrowiem. Stwierdzono że mam zaburzenia lękowe. Jednak jedną rzecz mnie bardzo nurtuje. Od pewnego czasu mam momenty utraty świadomości, wysypkę na ciele, problemy z żołądkiem i opróżnianiem się. Do tego drętwienie ciała i paraliż na połowie twarzy. To znaczy wystepuje duza asymetria miedzy lewa strona twarzy a prawa. Tak zaczęło się dziać jak miałem 7 lat. Co mogę zrobić?

Witam,
Warto odwiedzić lekarza, który zdecyduje, czy są potrzebne dodatkowe badania. Jeśli okaże się, że nie ma przyczyn somatycznych zachęcam do skorzystania z przychoterapii.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska

Z asymetrią można zgłosić się do lekarza medycyny esteycznej i po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Proszę również skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Witam,

zachęcam do kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą - psychoterapia to sprawdzona i skuteczna metoda pracy przy zaburzeniach lękowych.
Jeśli chodzi o Pana dolegliwości fizyczne, niezbędna będzie wizyta u lekarza internisty, który zleci odpowiednie badania by określić co jest przyczyną doświadczanych przez Pana problemów, a także skieruje Pana na wizytę do innych specjalistów, jeśli będzie to konieczne.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html