Duża ilość białego śluzu a objawy ciąży

witam. w poniedzialek (28.10) powinnam dostac okres (zawsze mam regularny). przez ostatnie 2dni mialam duza ilosc sluzu białego jak śnieg. dziś mam straszne bóle jajnika i podbrzusza a w dodatku śluz jasno różowy. seks uprawaiałam 14.10 ale był to seks przerywany i chłopak skonczyl po dluzszym czasie jak wyszedl ze mnie. jedyny problem jest taki ze nie zabezpieczylismy sie. troche sie boje bo nie wiem co mi dolega. objawow ciazowych nie mam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję wykonać test ciążowy. Najdokładniejszy wynik daje test wykonany w 14 dniu po stosunku. Warto także w razie utrzymywania się bólów udać się do ginekologa oraz wykonac USG